Все объявления Новостройки Новости Статьи Терминология Вход в кабинет Подать объявление

Опрос
Ожидаете ли вы падения цен на жилье?

Да, на 20%
Да, на 50%
Падения цен на жилье не будет
Мне все равно


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 2181
Наш блогНовостройки

<A HREF="http://www.neruhomosti.net/index.php?name=new_build&op=view&id=180&region=5">вул.Героїв Сталінграду буд.22а</A>

вул.Героїв Сталінграду буд.22а

   Багатоповерховий житловий будинок з вбудовано-прибудованими торгівельно-офісними приміщеннями в місті Черкаси по вул. Героїв Сталінграду.

   Житловий будинок каркасного типу, має висоту – 48,5м, виконаний по сучасній будівельній технології з використанням енергозберігаючих матеріалів: вікна металопластикові з однокамерним склопакетом; зовнішні стіни з газобетонних блоків покритих мінеральним утеплювачем і атмосферостійкою штукатуркою; кожна квартира обладнана необхідними лічильниками.

   В проекті передбачено використання лише таких матеріалів і обладнання, які в масовому порядку вже певний час використовуються на будівельному ринку України і які мають необхідні сертифікати та дозволи на використання в Україні.

   Проект на будівництво в певному обсязі виконаний згідно з вимогами ДБН А.3.1-2-93, пройшов всі погодження, експертизи і затвердження.

   Будівництво розпочато в серпні 2006р, на підставі дозволу №2218 від 16.08.2006 р. виданого інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю при управлінні містобудування та архітектури Черкаського міськвиконкому.

Характеристика ділянки будівлі

   Площа земельної ділянки складає 0,37га вільна від забудови і межує з існуючим 9 поверховим житловим будинком з східного боку, з західного боку ділянка обмежена існуючим бізнес центром "Митниця".

   Ділянка вільна від забудови, однак надзвичайно насичена інженерними мережами. По території ділянки проходить декілька ниток магістральних тепломереж, водопровідні мережі, кабелі зв’язку та освітлення, каналізаційні мережі.

   Ділянка не належить до охоронних, археологічних, санітарно-захисних та інших зон.

   В карті будівельної оцінки території, виконаної до генерального плану міста, ділянка визначена як придатна до забудови.

   При розробці генплану на земельній ділянці розміщено майданчики для відпочинку дорослих та ігор дітей площею 140м/кв, а на прилеглій території внутрішнього двору кварталу використовуються існуючі майданчики для занять фізкультурою СШ-31, чистки речей, сушіння білизни, встановлення сміттєзбірних контейнерів.

   Комлекс будівель має круговий під’їзд для пожежних машин.

   Запроектовані тимчасові парковки на 56 місць з проїздами для відвідувачів магазинів та офісів площею 1792 м/кв. Проїзди та парковки виконані зі спеціальним покриттям на якому проростає трава. Загальна площа озеленення 850м/кв.

Будівництво виконується в дві черги:

l черга - торгівельно-офісні приміщення (юридична адреса - вул. Г.Сталінграда, 22) - закінчення IV квартал 2007р.
ll черга - житлові та офісні приміщення юридична адреса - вул. Г.Сталінграда, 28), закінчення II квартал 2009р.

Застройщик: ПП ,,Будівельно-виробнича фірма ,,Євгенія”

тел.: (0472) 72 43 63
Для размещения дополнительной информации о новостройке обращаться по e-mail: [email protected]
  Вернуться к новостройкам


Поиск по сайту